Hakkımızda

Bizi  Keşfedin

      Şirketimiz, 1994 Yılında, Mühendis ortaklar tarafından kurulan, Merkezi Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde olan aile şirketidir.

      İlk yıllarda, Isıtma klima havalandırma konularında faaliyet gösteren şirket, zaman içindeki bilgi birikimleri ile, ARGE çalışmalarına hız vermiş, kendi patentli ve         marka tescilli ürünlerini çıkarmaya başlamıştır.

     1999’da Makine gurubunun yanında, Kimya grubunu da kurarak üretimlerini  daha profesyonel bir şekilde yapmaya ve geliştirmeye devam etmiştir.

      2000’li yılların başlarında, Patentli ve Sağlık bakanlığı  ruhsatlı kendi ürünlerini, kendi tesislerinde imal etmeye başlamıştır.


      2013 yılında aldığı kararla, ürünlerini, Yurt içi ve yurtdışı pazarlarda, bayilik ve distribütörlük vererek daha geniş bir yelpazede satma çalışmalarına başlamıştır.


      2021 yılında artık, yeni nesil farklı alanlarda patentli ve kendi üretimiz ürünleri için yeni çalışmalar sürdürmekteyiz.

        2023 yılında ARGE çalışmalarımızın, farklı alanlarda olması ve sayılarının artması nedeniyle, ürünlerimizin üretimleri için, yatırımcılarla ve üreticilerle birlikte çalışarak, ARGE kapasitemiz nedeniyle, ARGE’ye daha fazla odaklanmamız gerektiğini düşündük.

      Bu sebeple, aşağıdaki ürünlerimizden başlayarak, zaman içinde, ARGE çalışmaları süren ürünlerle, sayılarını da artırarak, ürünlerimizin üretimini gerçekleştirmek için, yatırımcılara ve üreticilere sunuyoruz.

 

      Aşağıdaki ilk listedir, bu tip ürünlerle yatırımcı veya üretici desteği konusunda bizimle çalışmak isteyenler bizlere ulaşabilirler. Bu ürünlerin sunumları ilgilenenlere gönderilecektir.

 

  1. Asansörlü Bakım Yerine Transferli Tekerlekli Sandalye, AREL Prof. Comfort 707

 

        2. Koruma Kabinine de Dönüşebilen, Çok Kapsamlı, Mobil Koruma Kalkanı

 

       3. Kokulandırma makineleri

 

   .  4. Dron, Hava da kullanımın yanında  Özellikle Uzay  için, başlangıç proje aşamasında


WhatsApp
Hemen Ara